Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po-Pia, 9-13 14-18hod. So 9-12 hod
0 ks
za 0 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. MAČKA
  3. VITAMÍNY, LIEČIVÁ
  4. Probiocat plv. 50 g

Probiocat plv. 50 g

PROBIOCAT plv. PROBIOCAT s Taurínom je potencovaný probiotický prípravok s preventívnym, terapeutickým a posilĺujúcim úźinkom. Vytvára ochranný film... celý popis
Dostupnosť
Skladom
8,50 €
7,08 €
bez DPH
ks
Strážiť cenu / dostupnosť
Kompletné špecifikácie

PROBIOCAT plv.

PROBIOCAT s Taurínom je potencovaný probiotický prípravok s preventívnym, terapeutickým a posilĺujúcim úźinkom. Vytvára ochranný film na źrevnej stene a via§e sa na bunky sliznice źreva, źím zamedzuje prienik ne§iaducich baktérií. Svojou silnou kolonizáciou źrevného traktu a produkciou bakteriocínov výrazne zamedzuje rast a rozmno§ovanie týchto baktérií.

PROBIOCAT svojím pôsobením optimalizuje mikrobiálne obsadenie tráviaceho traktu a podporuje rast u§itoźných baktérii, hlavne bifidobaktérii. Stimuluje imunitný systém a zvyšuje obranyschopnosś organizmu. Redukuje toxíny.

PROBIOCAT produkciou kyseliny mlieźnej a octovej priaznivo upravuje pH v tráviacom trakte. Tvorbou mastných kyselín s krátkymi reśazcami poskytuje energiu epitelovým bunkám źreva (SCFA). Produkuje vitamíny B1, B2, B6, B12, niacín, kyselinu listovú a kyseliny pantoténovú a kladne ovplyvĺuje metabolizmus glukózy a lipidov v peźeni. Zvyšuje strávite–nosś proteínov a absorpciu Ca, Fe, Mg.

PROBIOCAT s Taurínom preventívne pôsobí proti ochoreniu srdcového svalu ( kardiomyopatii ), degenerácii sietnice oka ( sleposti), zní§enému rastu a deformáciám chrbtice u maźiat. Zlepšuje stav ko§e a srsti.

Pôsobením rôznych chemických látok (napr. konzervaźné látky v potrave ) antibiotik, chemoterapeutik sa laktobacilly v organizme strácajú. Preto je nutné ich v źrevnom systéme obnovovaś.

Charakteristika

Potencovaný probiotický prípravok pre maźiatká a dospelé maźky obsahujúci Lactobacillus fermentum, maltodextrín a taurín.

Indikácie

Preventívne a lieźebne pri dietetických a infekźných hnaźkách. Na obnovu źrevnej mikroflóry.  Po podávaní antibiotík, chemoterapeutík. Zvieratám v rekonvalescencii, pri záśa§ových stavoch, pred presunmi a výstavami. Zlepšenie konverzie krmiva. Zlepšenie stavu ko§e a srsti. Zvýšenie obranyschopnosti organizmu. Prevencia ochorení srdcového svalu (kardiomyopatií). Preventívne proti degenerácii sietnice oka, reprodukźným problémom, zní§enému rastu maźiat a deformáciam chrbtice u maźiat.

Popis

biely a§ na§ltlý prášok.

Spôsob pou§itia

V krmive alebo v pitnej vode ( v mlieku pre maźiatka do troch mesiacov veku ).

Dávkovanie

Preventívne, terapeuticky: 3g / ks a deĺ, poźas 14 dní. Maźiatka: 2g / ks
a deĺ, od zaźiatku prikrmovania, do veku 3. mesiacov. Gravidné maźky: 3g / ks a deĺ, minimálne 14 dní pred pôrodom. Maźky po pôrode: 3g / ks a deĺ, poźas 14 dní. Doporuźujeme podávaś minimálne raz za 3 mesiace.

Poznámka

jedna kávová ly§iźka obsahuje cca 2 - 3g prípravku, jedna źajová ly§iźka cca
5 - 6g, jedna polievková ly§ica cca 15g. Prípravok nie je škodlivý ani pri predávkovaní!

Ne§iaduce úźinky

Nie sú známe.

Ochranná lehota

Bez ochrannej lehoty.

Skladovanie

V suchu, tme, uzatvorené pri teplote 5 - 20řC.

Oznaźenie

Len pre zvieratá. Bez predpisu veterinárneho lekára.

Ve–kosś balenia

50g

Doba pou§ite–nosti

12 mesiacov

 

Tovar zaradený v kategóriách

Potrebujete poradiť?

Beautiful Future s.r.o.
+421 948 087 800 Po-Pia, 9-13 14-18hod. So 9-12 hod
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
Kde nás nájdete

PEGGY DOG- POTREBY PRE ZVIERATKÁ

Beautiful Future s.r.o.

Krosnianska 87

040 22 Košice

 
Kontakty
Beautiful Future s.r.o.
Beautiful Future s.r.o.
Po-Pia, 9-13 14-18hod. So 9-12 hod
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk