Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po-Pia, 9-13 14-18hod. So 9-12 hod
0 ks
za 0 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.

Feliway Friends náplň 48 ml

PÍSOMNÁ INFORMÁCIA PRE POUŽÍVATEĽOV Názov vet. prípravku : Feliway® Friends náplň Výrobca : Ceva Animal Health Slovakia, spol. s. r. o., Rač... celý popis
Dostupnosť
Skladom
28 €
23,33 €
bez DPH
ks
Strážiť cenu / dostupnosť
Kompletné špecifikácie

PÍSOMNÁ INFORMÁCIA PRE POUŽÍVATEĽOV

Názov vet. prípravku : Feliway® Friends náplň

Výrobca : Ceva Animal Health Slovakia, spol. s. r. o., Račianska 153, 831 53 Bratislava, Slovenská republika.

Držiteľ rozhodnutia : Ceva Animal Health Slovakia, spol. s. r. o., Račianska 153, 831 53 Bratislava, Slovenská republika.

Zloženie : Analóg Mačacieho upokojujúceho feromónu (C.A.P.) ……..2% (w/w)

Isoparaffinic Hydrocarbon q.s. ……………………..100 ml

Popis vet. prípravku : Číra priehľadná kvapalina.

Druh a kategória

zvierat : Mačky.

Charakteristika : Čo je FELIWAY® FRIENDS?

FELIWAY® FRIENDS je klinicky dokázané, že pomáha žiť mačkám v harmónii v domácnostiach s viacerými mačkami tým, že znižuje konflikty a napätie medzi mačkami.

FELIWAY® FRIENDS je syntetická kópia mačacieho upokojujúceho feromónu, ktorý je prirodzene uvoľňovaný mačkou po pôrode na mačiatka. Tieto feromóny sú uvoľňované z okolia mliečnej žľazy a ktorý je detekovaný z okolitého prostredia plôškami v okolí nosa. Feromón má silný upokojujúci účinok na mláďatá, čím tak pomáha udržiavať puto medzi mačkou a mačiatkami. Bolo dokázané, že mačací ukľudňujúci feromón má rovnaký účinok medzi dospelými mačkami v domácnostiach s viacerými mačkami.

Syntetická kópia mačacieho ukľudňujúceho feromónu FELIWAY® FRIENDS je uvoľňovaný z difuzéra po jeho zahriatí.

FELIWAY® FRIENDS je druhovo špecifický, je detekovaný iba mačkami Nemá žiadny sedatívny účinok na človeka alebo akékoľvek iné zviera v domácnosti.

Oblasť použitia : FELIWAY® FRIENDS nemá žiadne kontraindikácie so žiadnym iným druhom liečby.

Správanie mačiek je často veľmi zložité a existuje mnoho prístupov, ktoré pomáhajú riadiť ho. FELIWAY® FRIENDS je považovaný ako prvá nelieková pomoc pre spolunažívanie mačiek v harmónii. Bolo dokázané, že znižuje frekvenciu a intenzitu konfliktov a napätie medzi mačkami v domácnosti.

V niektorých prípadoch môže byť potrebná aj ďalšia behaviorálna liečba a úpravy životného prostredia a je potrebné poradiť sa s veterinárnym lekárom alebo behavioristom. FELIWAY® FRIENDS môže byť použitý aj ako doplnok počas liečby porúch správania sa.

FELIWAY® FRIENDS nie je veterinárny liek. Ak sa objavia príznaky ochorenia, konzultujte to prosím s vaším veterinárnym lekárom.

FELIWAY® FRIENDS môže byť použitý spolu s FELIWAY® CLASSIC.

Spôsob použitia : Jedna 48 ml fľaštička vydrží až 30 dní.

Na použitie len s 220V - 230V.

Prístroj vymieňajte každých 6 mesiacov. Na tento výrobok sa vzťahuje európska smernica 2002/96 / EC o odpade z elektrických a elektronických zariadení (OEEZ). Cieľom tejto smernice je znížiť množstvo vyrobených elektrických a elektronických zariadení a odporučiť opätovné použitie, recykláciu. Na použitie iba s FELIWAY® FRIENDS náplňou.

Upozornenie : NEPRIPÁJAJTE: Pod elektrické zariadenie, pod nábytok alebo pod akýkoľvek objekt vyčnievajúci zo steny, k rozdvojkám / adaptérom alebo predlžovacím káblom

Obsahuje: Uhľovodíky, C14 – C19, izoalkány, cyklické, <2 % aromatické látky

Môže byť smrteľný po požití a vniknutí do dýchacích ciest.

Po požití nebezpečenstvo spojené s preniknutím kvapaliny do respiračného traktu.

Pred použitím si prečítajte etiketu.

PO POŽITÍ: Okamžite volajte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM, alebo lekára.

NEVYVOLÁVAJTE zvracanie.

Deti by mali byť pod dozorom, aby sa zabezpečilo, že sa nebudú s prístrojom hrať. Produkt je možné použiť len s odporučeným odparovačom. Použitie iných látok môže viesť k toxickým účinkom alebo nebezpečenstvu požiaru. Tento prístroj nie je určený na používanie osobami (vrátane detí) so zníženými telesnými, zmyslovými alebo duševnými schopnosťami, alebo s nedostatkom skúseností a vedomostí, pokiaľ im nebol poskytnutý dohľad alebo inštrukcie týkajúce sa použitia zariadenia osobou zodpovednou za ich bezpečnosť. Tento prístroj môžu používať deti vo veku 8 rokov a staršie a osoby so zníženými telesnými, zmyslovými alebo duševnými schopnosťami alebo nedostatkom skúseností a vedomostí, pokiaľ im bol poskytnutý dohľad alebo inštruktáž o používaní prístroja bezpečným spôsobom tak, že rozumejú možnému nebezpečenstvu zapojenia. Deti sa nesmú s prístrojom hrať. Čistenie a údržbu nesmú vykonávať deti bez dozoru. Prístroj má horúci povrch z dôvodu odparovania účinnej látky, a preto sa týchto plôch počas používania nedotýkajte. Nezakrývajte alebo neumiestňujte prístroj pod nábytok, alebo akýkoľvek predmet vyčnievajúci zo steny. MINIMÁLNA VZDIALENOSŤ od difuzéra = 1,2 m. Môže to narušiť alebo blokovať odparovanie výrobku a zanechať zvyškové stopy. NIKDY neponárajte do vody. NEPRIPÁJAJTE do zásuvky hore dnom. Ceva nenesie zodpovednosť za škody, zranenia alebo slabú účinnosť spôsobené použitím akýchkoľvek iných náplní do prípravku Ceva difuzér. UCHOVAJTE SI TIETO POKYNY. Podrobnejšie bezpečnostné pokyny sú k dispozícii na www.feliway.com.

Poznámka : Pre viac informácií navštívte www.feliway.com, FELIWAY® FRIENDS FELIWAY® CLASSICkde môžete nájsť užitočné rady od odborníkov a ďalšie podrobnosti o použití a výhodách a .

Veľkosť balenia : 1 fľaštička s náplňou (48 ml).

Spôsob uchovávania : Uchovávať mimo dohľadu a dosahu detí.

Čas použiteľnosti : Do dátumu uvedenom na obale.

Označenie : Len pre zvieratá!

Bez predpisu veterinárneho lekára.

Tovar zaradený v kategóriách

Potrebujete poradiť?

Beautiful Future s.r.o.
+421 948 087 800 Po-Pia, 9-13 14-18hod. So 9-12 hod
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
Kde nás nájdete

PEGGY DOG- POTREBY PRE ZVIERATKÁ

Beautiful Future s.r.o.

Krosnianska 87

040 22 Košice

 
Kontakty
Beautiful Future s.r.o.
Beautiful Future s.r.o.
Po-Pia, 9-13 14-18hod. So 9-12 hod
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk